Запитання-відповідь

Питання №1. Як замовити металеві під'їзні двері, встановити домофонну систему, укласти договір на технічне обслуговування?
Спочатку Вам необхідно подзвонити по телефону в інформаційно-довідкову службу «Безпечний дім» оператори якої приймуть заявку на виклик менеджера-консультанта. Менеджер-консультант проведе збори з жителями Вашого під'їзду, де розповість про продукцію компанії, можливих варіантах укладення договору, допоможе вибрати уповноваженого представника від мешканців під'їзду. Надалі уповноважений представник на підставі вирішення загальних зборів мешканців під'їзду укладе договір з підприємством на монтаж домофонної системи. Телефони інформаційно-довідкової служби: 42-20-05; 0979680410.

Питання №2. Скільки часу займає монтаж під'їздних дверей і установка домофонної системи? Монтаж під'їздних дверей і установка домофонної системи триває протягом 5-15 робочих днів після внесення передоплати. Якщо в під'їзді не потрібно замінювати вхідні двері то протягом 2-5 робочих днів. Монтажні роботи займають 1-2 дні.

Питання №3. Якщо при установці домофонної системи абонентський пристрій відразу встановлено не було, чи можна додатково його встановити?
Звичайно можна. По питаннях установки і підключення абонентського пристрою до раніше змонтованої домофонної системи, а також вартості даних робіт Ви можете звернутися по тел. (0352) 42-20-05; 0979680410 (з 9:00 до 18:00). Звертаємо Вашу увагу, що самовільне підключення абонентського пристрою, придбаного в іншої компанії і не відповідного по параметрах до раніше змонтованого устаткування, може порушити роботу всієї домофонної системи. При виявленні подібних випадків самовільно підключені абонентські пристрої будуть заблоковані фахівцем з технічного обслуговування.

Питання №4. Чи існують які-небудь пільги при оплаті встановлення домофону для інвалідів?
Знижки пільговим категоріям надаються у випадках якщо в квартирі проживає і прописаний інвалід ( I-II групи) і разом з ним не проживає працездатна людина. Для здобуття знижки необхідно мати наступні документи: - Довідка про склад сім'ї (оригінал форма 3) - Копія інвалідного посвідчення Кількість знижок залежить від типу під'їзду і кількості пільгових квартир!!! ЗНИЖКИ НЕ НАДАЮТЬСЯ на додаткові ключі і інші послуги

Питання №5. Куди потрібно звертатися, якщо домофонна система несправна? Протягом якого часу усуваються неполадки в роботі домофонної системи?
У випадку несправності потрібно зателефонувати до нас. Неполадки в роботі домофонної системи усуваються протягом 2-36 годин. Чим раніше Ви повідомите про несправність тим швидше буде проведений ремонт.

Питання №6. Які переваги домофонних систем, що встановлюються фірмою «Безпечний дім»?

-Використання ключів, які надійно захищені від підробки, а також від впливу погодних умов і т.д

-Електромагнітний замок забезпечує зусилля на розрив не менше 300 кг гарантуючи неможливість несанкционірованного проникнення в під'їзд. Більшість компаній встановлюють замки з меншою силою на розрив.

-Наші під'їзні металеві двері мають спеціальне порошкове покриття, що додає покращувані естетичні властивості дверей, підвищує стійкість до механічних пошкоджень і перешкоджає утворенню корозії. Заповнення полотна дверей мінеральною ватою, а також кріплення ущільнювача по контуру дверей забезпечують збереження тепла усередині приміщення і підвищену звукоізоляцію.

-Все домофонне обладнання передається у власність замовника. Більшість конкурентів щоб «прив'язати» до себе клієнтів для надання ним послуг з технічного обслуговування, залишають у себе у власності частину устаткування. В результаті клієнти в таких компаніях вимушені терпіти і низьку якість технічного обслуговування і безпідставне зростання плати за ці послуги.

-Швидкість виконання монтажу. У нашій фірмі працює достатня кількість монтажників для того щоб запустити домофонну систему через 2-5 днів після підписання договору. Процес монтажу займає 1-2 дні. В більшості конкурентів на це йде до 30 днів, а інколи ще більше.

-Ціна! Ми можемо запропонувати нашим клієнтам найкращі пропозиції по ціні. Увага! Більшість наших конкурентів ведуть не прозору цінову політику з метою заплутати своїх клієнтів. Багато фірм приховують що ціна у кінці монтажу збільшиться якщо не всі мешканці погодяться встановити домофон. У нас договір з під'їздом складається перед монтажем, і ціна для кожної квартири є фіксованою!

Питання №7. Яке обладнання використовує ваша фірма? Ми використовуємо високоякісне, сертифіковане обладнання фірми "Vizit". Відеотрубки Commax, Viatec. Двері виготовляються для кожного під'їзду за окремим проектом, враховуючи всі побажання мешканців під'їзду. Двері виготовляються в Тернополі і мають гарантію 1 рік, як і решта обладнання яке ми встановлюємо.

© Андрій Дзюбак 2010 (e-mail: a_md@i.ua)